Yargı’dan nefes kesen sezon açılışı! Ilgaz ve Ceylin karşı karşıya geldi

Eren komiser, Funda Arar’ın ifadesi alındıktan sonra hayranı olduğunu belirterek fotoğraf çekilmek istedi. Yekta avukat, Eren’in ısrarlarını geri çeviremedi ve ikilinin fotoğrafını çekti. Funda Arar o anlarda şaşkınlığını gizleyemedi.

CEYLİN KENDİNİ HAVUZA BIRAKTI

Ceylin ve Ilgaz olay yerinde karşılarırken Ceylin’in soğuk tavırları ve sürekli oradan uzaklaşmak istemedi dikkat çekti. Olay yerinden ayrıldıktan sonra Ceylin yaşadığı hissettiklerini dindirmesiye amacıyla kendini havuza bıraktı. Ceylin ile eski fotoğraflarına bakan Ilgaz’da göz yaşlarına hakim olamadı.

BAŞSAVCI ILGAZ VE CEYLİN’İN BERABER ÇALIŞMASINI İSTEDİ

Ilgaz oteldeki ölümlü vakayla, konser alanında bulunan erkek cesedinin birbiriyle alakalı iki olay olduğunu öne sürdü. Ceylin ise cesedin kutuya nerede ve nasıl konduğunu bilmediklerini, otelde konmuş olmasının varsayımdan ibaret olduğunu, hala cinayet mahalini bulamadıklarını ifade etti. Bunun üzerine başsavcı ikisininde haklı olduğunu söyleyerek beraber çalışmaları gerektiğini söyledi.

METİN AMİR BERAAT ETTİ

Hakim, Metin amir için “Her bir suçtan ayrı ayrıı beraatine karar verilmiştir” ifadelerini kullandı. Yekta avukat, Metin amire “artık koltuğunuza tekrar oturduğunuzda görüşüz” dedi. Ceylin’in yanına giden Yekta ” Mesleğini bıraktığınından beri arkanı topluyorum, bu da senden bana kalan son davaydı” diyerek yemek teklifinde bulundu.

ILGAZ CİNAYET MAHALLİNİ BULDU

Maktulun kafasını vurduğu duvarı tespit eden Ilgaz, Eren komiseri yanına çağırdı. Beraber yaptıkları inceleme sonucunda cinayet mahallinin burası olduğuna karar verdiler.

Otel müdürünün ofiste ne işi olduğunu soran Yekta, “Savcılığın el koyduğu hardisk yerine yenisini takmışlar içindekiler de düne ait. Otel müdürünün canını sıkan bir dava vardı onu aldım, oda karşılığında bana bunu verdi. Artık otele gittiğimi kimse bilmeyecek” cevabını aldı.

‘ARTIK OTELE GİTTİĞİMİ KİMSE BİLMEYECEK”

Yekta, Nil’e Otel müdürünün ofiste ne işi olduğunu sordu. Nil “Savcılığın el koyduğu hardisk yerine yenisini takmışlar içindekiler de düne ait. Otel müdürünün canını sıkan bir dava vardı onu aldım, oda karşılığında bana bunu verdi. Artık otele gittiğimi kimse bilmeyecek” cevabını verdi.

NİL BARKIN GÖZALTINDA

Ceylin, Nil’in öldürme şüphesiyle gözaltına alınmasına karar verdi. Ilgaz’ın ne buldunda gelip bunu yapıyorsun sorusuna Ceylin, “Otele gitmiş Nil hanım, Ahmet’in ölüm saatine uygun bir zaman diliminde, baş başa konferans salonuna giriş yapıyorlar. Görüntü var elimde, nasıl, yeterli mi?” dedi.

‘SANA KARŞI HİSSETTİĞİM HERHANGİBİ BİR DUYGU YOK’

ILgaz ile Ceylin, Nil’in gözlatına alınmasından sonra tartışma yaşadılar. Ilgaz’ın “bu kadar mı nefret ediyorsun benden?” sorusuna, Ceylin “Nefret ne kadar büyük bir duygu ya, çok büyük taşıması o kadar ağır, içimdeki acıdan öyle büyük duygulara yer yok benim. Sana karşı hissettiğim herhangibi bir duyguda yok zaten” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x