Gören hastalık zannetti… Akyürek’in son hali şaşırttı…”Neden kendinize bunu yaptınız?”

Birçok ünlü isim gibi estetik modasına uyan Umut Akyürek, son haliyle dikkat çekti. Estetiğin dozunu kaçıran Akyürek’i sosyal medya kullanıcıları yorum yağmuruna tuttu.

Takipçileri tarafından botoks ve dolgu gibi birçok işlem yaptırdığı ileri sürülen Umut Akyürek, bu karesini yayınladı. 49 yaşındaki şarkıcı, bu paylaşımıyla takipçilerini ikiye böldü.

Umut Akyürek’e bazı sosyal medya kullanıcıları, “Neden kendinize bunu yaptınız?” yorumunda bulundu.

AMELİYAT MASASINA YATMIŞTI

Öte yandan Hollywood yıldızı Angelina Jolie’ye benzetilen Umut Akyürek, iki yıl önce göz kapağından ameliyat geçirmişti. İşlem sonrası fotoğraflarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Akyürek, doktoruna teşekkür etmeyi de ihmal etmemişti.

Umut Akyürek, “Gözlerimdeki yılların izini sadece 40 dakikada, en ufak bir acı rahatsızlık hissettirmeden silen çok büyük bir değer…” ifadelerini kullanmıştı.

“ONA BENZEMEYE ÇALIŞMIYORUM”

Umut Akyürek, daha önce de “Angelina Jolie’ye benzemeye çalışmıyorum. Bu benzerlikte cerrahi bir müdahalenin etkisi yok. Eski fotoğraflarıma bakın dilerseniz. Dudaklarım yüzde 100 orijinal” açıklamasını yapmıştı.

Umut Akyürek, kendisi gibi ses sanatçısı olan Oktay Ertuğrul ile 2004’te nikâh masasına oturmuştu. Çift, 2005’te kızları Melek Bal’ı kucaklarına almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir