Binance Bu 15 Altcoin İçin Önemli Duyurular Yaptı!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, çeşitli duyurularıyla gündeme geldi. Borsa, otomatik yatırım özelliğine yeni eklemeler yaptı. Ayrıca yeni Dual Investments ürünlerini tanıttı. İşte detaylar…

Otomatik yatırım özelliğine beş altcoin ekledi

Otomatik Yatırım özelliğine birkaç yeni varlık eklediğini duyurmaktan memnuniyet duyar. Kullanıcılar artık Otomatik Yatırım planlarını MAV, PENDLE, WBETH, COMBO ve IQ’ya dolar-maliyet ortalaması (DCA) yapmak için kullanabilir. Bu gelişme, yatırımcıların pasif gelir elde ederken kripto yatırımlarını otomatikleştirmelerine olanak tanıyor. Auto-Invest ile kullanıcılar USDT, BTC ya da Binance platformunda desteklenen diğer yöntemler dahil olmak üzere tercih ettikleri ödeme seçeneğini seçme esnekliğine sahip olur.

Bir Otomatik Yatırım planı oluşturmak için kullanıcılar birkaç basit adımı takip edebilir. Binance Uygulamasını açmaları, “Daha Fazla” ve ardından “Kazan” kısmına gidip “Otomatik Yatırım”ı seçmeleri gerekir. Alternatif olarak, kullanıcılar Otomatik Yatırım’a Binance web sitesi üzerinden de erişebilir. Buradan istedikleri varlıkları, ödeme seçeneklerini seçebilir, tutarı ve yinelenen döngüyü ayarlayabilir ve planlarını oluşturmak için onaylayabilirler. Başarılı alımları garantilemek için Spot Cüzdan ya da Simple Earn Flexible Products’ta yeterli bakiye bulundurmak önemlidir.

Otomatik yatırımın dolar-maliyet ortalaması stratejisi, kullanıcıların yatırımlarını zamana yayarak kısa vadeli piyasa dalgalanmalarının etkisini azaltmalarına olanak tanır. Bu yatırım yaklaşımı, daha sistematik ve disiplinli bir yatırım stratejisi arayan kripto meraklıları arasında popülerlik kazanmıştır.

Dual Investment ürünleri tanıtıldı

Otomatik yatırıma ek olarak Binance, yeni bir grup İkili Yatırım ürününü de tanıttı. Bu ürünler, kullanıcılara güncellenmiş hedef fiyatlar ve uzlaşma tarihleriyle “Yüksekten Sat” ya da “Düşükten Al” stratejisi uygulama fırsatı sunuyor. İkili Yatırım ürünleri için abonelikler ilk gelene ilk hizmet esasına göre sunulmaktadır. “Yüksek Sat” ürünlerinde kullanıcılar kripto para birimlerinden yüksek ödüller kazanabilir veya yatırdıkları para birimini gelecekte abonelik tarihindeki piyasa fiyatına kıyasla daha yüksek bir fiyata satabilirler.

 Desteklenen para yatırma birimleri arasında ETH ve BNB yer almaktadır ve ödeme tarihleri Temmuz’dan Aralık 2023’e kadar uzanmaktadır. Ödeme için kripto para birimi seçimi BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE veya LTC’yi içerir. Öte yandan, “Düşük Satın Al” ürünleri, kullanıcıların stablecoin varlıklarında ödül biriktirmelerini veya gelecekte daha düşük bir fiyattan kripto para satın almalarını sağlar. Kullanıcılar BTC veya ETH yatırabilir ve ödeme tarihleri “Yüksek Satış” ürünleriyle uyumludur.

Binance, ZIL ve WAVES güncellemelerini destekliyor

Diğer yandan Binance, Zilliqa (ZIL) ve Waves’in (WAVES) yaklaşan ağ yükseltmeleri ve hard fork’ları için desteğini açıkladı. Zilliqa ağ yükseltmesinin 5 Temmuz 2023’te, Waves ağ yükseltmesinin ve hard forkunun ise 3.720.000 Waves blok yüksekliğinde, yaklaşık olarak 6 Temmuz 2023’te gerçekleşmesi planlanıyor. Bu yükseltmeler sırasında, ZIL ve WAVES para yatırma ve çekme işlemleri geçici olarak askıya alınacaktır. Ancak, ZIL ve WAVES alım satımları bundan etkilenmeyecektir.

Binance hesaplarında ZIL ve WAVES bulunduran kullanıcılar için tüm teknik gereklilikler Binance tarafından karşılanacaktır. Yükseltilen ağlar stabil kabul edildiğinde Binance, ayrı bir bildirim yayınlamadan ZIL ve WAVES için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x